BOTOX


BOTOX PROMOCJA !!! DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW !!!-jedna okolica za 349zł. doświadczeni lekarze, profesjonalna obsługa. Wraz z upływem lat spada ilość kwasu hialuronowego obecnego w skórze, przez co staje się ona wiotka, a na jej powierzchni tworzą się załamania skórne.

Jednym z najbardziej popularnych sposobów mających na celu redukcję zmarszczek jest zabieg wstrzyknięcia toksyny botulinowej.

Wskazania do wykonania zabiegu przy użyciu BOTOX-u:


  • głębokie zmarszczki wokół oczu tzw. kurze łapki
  • głębokie zmarszczki poprzeczne czoła <
  • głębokie zmarszczki między brwiami (lwia zmarszczka)
  • zmarszczki na szyi

Zabieg wstrzyknięcia toksyny botulinowej jest niemal bezbolesny, trwa 10-15 minut. W miejscu poddanym iniekcji odczuwalne jest uczucie delikatnego kłucia. Do zabiegu używa się bardzo cienkiej igły.

Zaraz po zabiegu naskórek może być lekko zaczerwieniony, a twarz nabrzmiała. Po około godzinie objawy te samoistnie ustępują, dlatego klient nie musi brać urlopu i zaraz po zabiegu może wrócić do pracy.

 

Efekty przeprowadzonego zabiegu  utrzymują się przez następne 4 miesiące.

Jeśli chodzi o zastosowanie toksyny botulinowej, to nie kierujemy się ograniczeniami wiekowymi, a raczej potrzebami pacjentów. Zmarszczki mimiczne zdarzają się często już u bardzo młodych, 20-25 letnich osób, dla których toksyna botulinowa jest często jedynym sposobem zapobiegania ich pogłębiania się. Należy pamiętać że przy zaprzestaniu działania toksyny botulinowej zmarszczki nie będą bardziej pogłębione niż przed jej podaniem.


Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach renomowanych firm oraz aparatach medycznych światowej klasy!