Złote nici

Złoto jest najbardziej przyjaznym i najlepiej tolerowanym przez organizm ludzki kruszcem. Od przeszło stu lat z ogromnym powodzeniem stosowane jest w medycynie – w leczeniu stanów zapalnych żył, stawów, nerek, reumatyzmu, choroby Stilla. Terapia złotem poprawia układ odpornościowy i witalność organizmu. Dodatkowo złoto ma silne właściwości bakteriostatyczne.

Odmładzanie złotem znane było już w starożytności – legendy mówią o znalezieniu złota w ciele księżniczki Nefretete. Obecnie kuracje bazujące na tym kruszcu stosują znane i piękne aktorki, jak na przykład Katherine Deneuve. Koncerny kosmetyczne, doceniając jego odmładzające właściwości, oferują kosmetyki zawierające specjalne mikrogranulki złota.

 

Oddziaływanie złota na organizm ludzki

Złoto pozytywnie wpływa na biopole człowieka, pochłania negatywną energię, a także dobroczynnie działa na dotknięte chorobą organy. Naukowcy udowodnili, że wokół złota tworzą się młode komórki, które przyspieszają procesy metaboliczne w skórze. Złoto sprzyja nasyceniu skóry tlenem, usuwa zmęczenie, chroni przed szkodliwym działaniem zanieczyszczonego środowiska, odbudowuje komórki, nadaje skórze blask, a także – będąc ekologicznie czystym materiałem – bez przeszkód przyswajane jest przez organizm.

 

Przeprowadzenie zabiegu

Zabieg ZŁOTYCH NICI polega na implantacji nici pod skórę dzięki czemu tworzą one stelaż dla wiotczejących mięśni, napinają je i wygładzają skórę w miejscach poddanych zabiegowi (twarz, szyja, dekolt, owal twarzy, podbródek). Miesiącu po zabiegu, w miejscach wszczepienia nici, powstaje nowa sieć naczyń krwionośnych, co powoduje lepsze ukrwienie, dotlenienie i odżywienie Twojej skóry! Skóra staje się napięta, znikają przebarwienia, a istniejące zmarszczki ulegają wygładzeniu.

 

Bezpieczeństwo

Nie odnotowano żadnych skutków ubocznych w ciągu trwającej 40 lat praktyki stosowania zabiegu. Samo złoto ma działanie antyseptyczne, odkażające i jest jedynym znanym produktem służącym do implantacji, który w 100% nie wywołuje uczuleń. Skóra wygląda dobrze już 3-4 dni po zabiegu, a do 7 dni znikają zwykle ewentualne zasinienia.

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

ciąża

okres karmienia piersią

cukrzyca

hemofilia

uczulenie na złoto

 

 

Efekty zabiegowe

Złote Nici działają bezpośrednio po ich implantacji, a pierwsze efekty, będące wynikiem procesów zachodzących dzięki obecności złota w skórze, widoczne są cztery tygodnie po zabiegu. Do osiągnięcia końcowego rezultatu trzeba poczekać około sześciu miesięcy. Wprowadzone w skórę złoto powoduje zagęszczenie skóry, dzięki czemu staje się ona grubsza, bardziej napięta i elastyczna. Wygładzają się zmarszczki, znika zwiotczenie, zmniejszają się fałdy. Implantacja złotych nici sprawia, że skóra jaśnieje, znikają zaczerwienienia i przebarwienia.

Efekt utrzymuje się od 8 do 10 lat.