Lipo laser +RF


 Jest to innowacyjna technologia lasera diodowego do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Doskonałe rozwiązanie dla pacjentów chcących zredukować centymetry w obwodzie. Wykorzystywana do zabiegów: modelujących sylwetkę, redukujących tkankę tłuszczową czy redukujących cellulit.

Pod wpływem przenikającego przez skórę promieniowania laserowego dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej powodującej rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane czyli usuwane naturalna drogą z organizmu. Proces ten ułatwiony jest przez dodatkowe głowice stymulujące układ limfatyczny.
I-lipo generuje wiązkę lasera w postaci kolumnowej, co zwiększa kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu,  zwiększa efektywność zabiegu, nie stwarza zagrożenia powstania nierówności i zapobiega nadmiernemu rozluźnieniu skóry.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny i nie pozostawia żadnych śladów na skórze

 

RF Frakcyjny
Frakcyjna technologia radiowa jest wielofazowym źródłem energii z kontrolowaną fazą częstotliwości radiowej. Częstotliwość ta jest skutecznym i bezpiecznym źródłem energii.

Frakcyjne RF znajduje największe zastosowanie we frakcyjnym odmładzaniu i ujędrnianiu skóry.

RF frakcyjny za pomocą wielu źródeł radiofrekwencyjnych i zaawansowanego systemu faz energii, doskonale kontroluje przepływ energii pomiędzy elektrodami omawianej głowicy. Metoda ta umożliwia dostarczenie kontrolowanego ciepła do wyżej wymienionego przepływu między elektrodami i umożliwia dostarczanie kontrolowanego ciepła w głąb skóry nie uszkadzając naskórka.

Energia z lasera  dociera do skóry właściwej przez naskórek i następnie wpływa na regenerację kolagenu. Zmarszczki ulegają spłyceniu lub zniknięciu w zależności od ich zaawansowania oraz stanu pacjenta, a skóra staje się bardziej jędrna.

W przypadku zabiegów odmładzających, konieczne jest leczenie zarówno warstwy górnej skóry w celu zmniejszenia jej szorstkości i występujących na niej przebarwieniach jak i ogrzewanie jej głębszych warstw celu ujędrnienia skóry oraz zredukowania oznak starzenia.

RF frakcyjny gwarantuje gładszą i jaśniejszą powierzchnię skóry, a także zmniejszenie ilości występujących przebarwień.

 

Wskazania do wykonania zabiegu:

nadmierna ilość tkanki tłuszczowej

celluit

szorstkość skóry

przebarwienia

 blizny

zmarszczki

pobawiona jędrności , wiotka skóra