Hydrolifting z zastosowaniem JUVEDERM HYDRATE


Z wiekiem skóra traci objętość, elastyczność i naturalny blask. Twarz nabiera bardziej ostrego, surowego i pochmurnego wyglądu. Zabieg głębokiego nawilżenia skóry pozwoli Ci odzyskać bardziej promienny, pogodny i młodzieńczy wygląd. Właściwe i prawdziwie głębokie nawilżenie ma bowiem fundamentalne znaczenie dla kondycji skóry.

 

Badania i doświadczenia potwierdzają, że stosowanie Juvéderm® HYDRATE należy do najlepiej tolerowanych przez skórę zabiegów nawilżających. Wszystkie preparaty z rodziny Juvéderm® przeszły testy kliniczne, a także uzyskały aprobatę FDA, czyli amerykańskiej agencji ds. żywności i leków.

 

Hydrolifting Juvéderm® HYDRATE to zabieg nowej kategorii, zaprojektowany tak, aby nawilżyć skórę w najgłębszych warstwach oraz zwiększyć jej elastyczność. Juvéderm® HYDRATE działa na granicy naskórka i skóry właściwej. Nie jest jednak wypełniaczem ani preparatem do wolumetrii. Stosuje się go przede wszystkim w obszarach, które najszybciej poddają się upływowi czasu i są podatne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych (twarz, szyja, dekolt i dłonie). Unikalną cechą preparatu Juvéderm® HYDRATE jest specjalnie opracowana formuła, w której drobnocząsteczkowy (gładki i jednolity), nieusieciowany kwas hialuronowy został wzbogacony o mannitol, substancję wpływającą na spowolnienie degradacji kwasu hialuronowego w skórze, a dodatkowo mającą silne działanie przeciwutleniające.

Badania i doświadczenia specjalistów potwierdzają, że stosowanie Juvéderm® HYDRATE należy do bardzo dobrze tolerowanych przez skórę zabiegów nawilżających. Warto pamiętać, że nie ma jednego ideału kobiecej urody, nie ma jednego obowiązującego wzoru ust, rysów twarzy. Piękno to kwestia proporcji i harmonii. Mistrzostwo tkwi w umiejętności ich wydobycia. Rodzina Juvéderm® to kompleksowy zestaw produktów i zabiegów pozwalających pokonać wiele mankamentów urody oraz rozwiązać problemy skóry poddającej się upływowi czasu. Z ich pomocą można osiągnąć widoczne i naturalne efekty - twarzy wypoczętej i odmłodzonej, a nie sztucznej i przerysowanej.

 

Niezwykle popularny i szeroko wykorzystywany w medycynie estetycznej kwas hialuronowy jest kluczem do młodości skóry. To fizjologiczny składnik tkanek, który w skórze jest częścią macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Dlatego podany do skóry jest przez nią tak dobrze tolerowany. To niezwykła substancja, która wiążąc wodę w naskórku, pomaga nawilżyć skórę oraz nadaje jej objętości. Proces utraty optymalnej ilości kwasu hialuronowego rozpoczyna się w młodym wieku – przykładowo, osoba czterdziestoletnia posiada w swojej skórze już tylko 50% pierwotnego stanu. To właśnie z tego powodu, skóra wraz z upływającym czasem staje się wiotka, cienka, przybywa na niej linii i zmarszczek. Staje się przy tym odwodniona i traci sprężystość. Cechą Juvéderm® HYDRATE jest specjalnie opracowana formuła, w której drobnocząsteczkowy ( gładki i jednolity ), nieusieciowany kwas hialuronowy został wzbogacony o mannitol, substancję wpływającą na spowolnienie degradacji kwasu hialuronowego w skórze, a dodatkowo mającej silne działanie przeciwutleniające.

 

Unikalna formuła Juvéderm® HYDRATE sprawia, że głębokie warstwy skóry zostają nawilżone, a drobne bruzdy i zmarszczki są mniej widoczne. Skóra nabiera zdrowego i świeżego wyglądu oraz staje się aksamitna w dotyku. Skóra jest znacząco nawilżona i bardziej elastyczna. W rezultacie obszar poddany zabiegowi jest wyraźnie odświeżony, skóra odzyskuje młodzieńczy, naturalny blask a twarz pogodny i promienny wygląd. Badania i doświadczenia specjalistów potwierdzają, że stosowanie Juvéderm® HYDRATE należy do najlepiej tolerowanych przez skórę zabiegów nawilżających.

 

Przebieg zabiegu

Preparat Juvéderm® HYDRATE wprowadzany jest metodą iniekcji śródskórnej przez lekarza medycyny estetycznej specjalnie przeszkolonego w metodach podawania kwasu hialuronowego. Zabieg trwa około 15–30 minut, jednak na 40 minut przed nim lekarz aplikuje znieczulenie.

 

Efekty

Dzięki zabiegowi skóra odzyskuje zdrowy wygląd i świeżość, staje się bardziej sprężysta, jędrna i aksamitna w dotyku. Terapia Juvéderm® HYDRATE pozwala uzupełnić braki kwasu hialuronowego i przywrócić skórze optymalny poziom nawodnienia. Sprawia, że drobne linie i zmarszczki stają się mniej widoczne. Już po pierwszym seansie cera jest w widoczny sposób odświeżona i promienna. Po serii zabiegów można uzyskać efekt miniliftingu.