Mezoterapia bezigłowa


Mezoterapia bezigłowa jest bezinwazyjnym i bezbolesnym zabiegiem, który stał się alternatywą dla zabiegu mezoterapii igłowej.

Zabieg mezoterapii bezigłowej polega na wtłoczeniu w głąb skóry substancji aktywnych przy wykorzystaniu zjawiska elektroporacji, czyli zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych, pod wpływem specjalnie dobranych fal elektromagnetycznych. Dzięki temu substancje odżywcze mogą być łatwo i szybko dostarczone w głąb skóry.

Aparat emituje fale elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości, ale o małej intensywności. Zaaplikowane na skórę substancje aktywne transportowane są na odpowiednią głębokość, co wywołuje efekt terapeutyczny.

Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, dzięki czemu może być wykonywany o każdej porze roku.

Podczas zabiegu 6- krotnie zwiększona zostaje absorpcja skóry na dostarczane jej substancje aktywne.

 

Wskazania do wykonania zabiegu:

  • cellulit
  • zmarszczki
  • wiotkość skóry
  • suchość skóry

Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem ułatwiającym przenikanie substancji czynnych w głąb skóry, bez potrzeby naruszania jej ciągłości. Osiąga bardzo dobre efekty w walce z cellulitem oraz efektami fotostarzenia się skóry.

Znacznie zmniejsza widoczność cellulitu, poprawia jędrność skóry- modelując sylwetkę.

Wyraźnie ujędrnia, nawilża, uelastycznia i poprawia koloryt skóry, nadając jej zdrowy wygląd.

Dla uzyskania trwałych efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów mezoterapii igłowej w odstępach 2-3 tygodni.