Obkurczanie warg sromowych systemem EXILIS ELITE INTIMA

Exilis Intima to przełomowy nieinwazyjny system przewidziany do przeprowadzania niechirurgicznego obkurczania warg sromowych.

Exilis Intima oferuje podobne lub lepsze wyniki niż te osiągane dzięki labioplastyce – bez bólu, bez rekonwalescencji oraz bez dyskomfortu pacjentek. Efekt opiera się na naturalnej reakcji organizmu zwanej remodelowaniem kolagenu. Proces ten jest wywoływany przez termiczne pobudzenie fibroblastów zarówno w strukturach podskórnych jak i skórnych. Po podrażnieniu, fibroblasty zaczynają nadprodukcję włókien kolagenowych.Proces prowadzi do większej elastyczności tkanek warg sromowych, a także powoduje kurczenie się i re modelowanie tkanek warg sromowych. Będąc jedynym aparatem tego rodzaju. Exilis Intima oferuje nieinwazyjną alternatywę wszystkim tym pacjentkom, które nie chcą poddawać się inwazyjnemu zabiegowi labioplastyki. Labioplastyka jest zabiegiem chirurgii estetycznej, który powoduje zmniejszenie wielkości lub zmianę kształtu warg sromowych większych i warg sromowych mniejszych. Leczenie z zastosowaniem Exilis Intima posiada wiele korzyści sprawiających, że ma ono sporą przewagę nad inwazyjną labioplastyką.

Exilis Intima nigdy nie łączy się z bólem ani dyskomfortem.

 

Sposób działania

Działanie technologii CRT ( Collagen Refill Technology ) polega na stymulowaniu włókien kolagenowych przez wytwarzane ciepło. Okolica zabiegowa zostaje nagrzana do odpowiedniej temperatury; fale ultradźwiękowe w połączeniu z energią wysokiej częstotliwości pobudzają włókna kolagenowe do wzmożonej pracy. Połączenie tych dwóch technologii potęguje efekt. W konsekwencji pojawia się więcej włókien kolagenowych w skórze, która staje się wyraźnie odmłodzona i bardziej elastyczna.

 

Efekty

Efekt opiera się na naturalnej reakcji organizmu zwanej remodelowaniem kolagenu. Proces ten jest wywoływany przez termiczne pobudzenie fibroblastów zarówno w strukturach skórnych jak i podskórnych. Po podrażnieniu, fibroblasty zaczynają nadprodukcję włókien kolagenowych. Proces ten prowadzi do większej elastyczności tkanek warg sromowych, a także powoduje kurczenie się i remodelowanie tkanek warg sromowych. Miejscowe rozgrzanie wejścia do pochwy pomaga zwiększyć przepływ krwi i pobudzenie unerwionych tkanek, co jeszcze bardziej wzmaga długoterminową satysfakcję seksualną pacjentek.

 

Najlepsze efekty zabiegowe uzyskuje się po serii 4-6 zabiegów w odstępach  dni.Przerwa między zabiegami nie powinna przekraczać jednak 14 dni.

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • choroby nowotworowe
  • uszkodzona skóra w obrębie okolicy zabiegowej
  • infekcja okolic intymnych
  • miesiączka
  • ciąża i karmienie piersią